KYOCERA AVX TAP685M016CCS
6.8UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 16 V DC +/-20%, Tap Series
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet5 페이지4년 전
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
Verical
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.11%