KYOCERA AVX TAP335M016SCS
Cap Tant Solid 3.3uF 16V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 6 Ohm 125°C Bulk
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
_legacy Avnet
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+45.90%