KYOCERA AVX TAP335K025CCS
Cap Tant Solid 3.3uF 25V 10% (4.5 X 9mm) Radial 5mm 5 Ohm 125°C Bulk
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.31%