KYOCERA AVX TAP335K020SCS
Cap Tant Solid 3.3uF 20V 10% (4.5 X 7.5mm) Radial 2.5mm 5.5 Ohm 125°C Bulk
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+64.94%