KYOCERA AVX TAP224M035CCS
Tantalum Capacitor, Tap Series, 0.22 F, 20%, 35 V, Radial Leaded, 5 Mm Rohs Compliant: Yes
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet7 페이지20년 전
element14 APAC
Farnell
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.51%