KYOCERA AVX TAP106K016SRW
Cap Tant Solid 10uF 16V 10% (5 X 9mm) Radial 2.5mm 3.2 Ohm 125°C T/R
Production
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Datasheet3 페이지12년 전
Future Electronics
Farnell
_legacy Avnet
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.31%