KYOCERA AVX TAP105M035SCS
Cap Tant Solid 1uF 35V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 8 Ohm 125°C Bulk
Production
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Farnell
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.78%