KYOCERA AVX TAJP156K006RNJ
Cap Tant Solid 15uF 6.3V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) SMD 2012-15 3.5 Ohm 125°C T/R
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Upverter
element14 APAC
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.75%