KYOCERA AVX TAJE337M010RNJ
Cap Tant Solid 330uF 10V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.9 Ohm 125C T/R
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Upverter
Newark
AVX
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.82%