KYOCERA AVX TAJB685M016RNJ
Cap Tant Solid 6.8uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.5 Ohm 125C T/R
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Upverter
Future Electronics
Verical
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.62%