KYOCERA AVX TAJA336M006RNJ
Cap Tant Solid 33uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.2 Ohm 125C T/R
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Upverter
Farnell
Newark
AVX
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.59%