KYOCERA AVX SR651E474MAATR1
Cap Ceramic 0.47uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지19년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2007-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC340C474M1U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.47uF Z5U 20% LS=5.08mm
Yageo GroupC330C474M5U5TA
C330 C 470NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +85DEGC, Z5U DIELEC, +/-20%