KYOCERA AVX SR211C272KAA
Cap Ceramic 0.0027uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지25년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC315C272K1R5TA
Cap Ceramic 0.0027uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk