KYOCERA AVX SR155C103MAR
Capacitor, Ceramic, 10nF, 50VDC, 20-% Tol, 20+% Tol, X7R-TC Code, -15, 15%-TC RoHS Compliant: Yes
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지4년 전
Verical
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.48%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC320C103M5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount