KYOCERA AVX PBRC-4.19BR
Ceramic Resonator, 4.19Mhz Nom Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx PBRC-4.19BR
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지26년 전
Future Electronics
Garrett
DigiKey
Arrow Electronics
공급망
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-07-31
LTD Date2020-03-31
관련 부품
KYOCERA AVXPBRC-3.58BR
Ceramic Resonator 3.58MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 33pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-SR1-4.19-B-TR
Ceramic Resonator 4.19MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
ECS InternationalZTT-4.19MG
Ceramic Resonator 4.19MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 30Ohm 3-Pin Thru-Hole Bulk