KYOCERA AVX ML03V11R6BAT2A
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, Hi-Qr, ML Series, 1.6 pF, 0.1pF, 250 V, 0603 [1608 Metric]
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
LTB Date2024-10-01
LTD Date2024-10-01
관련 부품
Cap Ceramic 1.6pF 250V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R