KYOCERA AVX LP0805A1960AWTR
LP Series 1960 MHz 60 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
Production
Datasheet3 페이지14년 전
Datasheet3 페이지18년 전
DigiKey
공급망
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2024-12-06
설명
Skycap/Skycaps Rohs Compliant: No |Kyocera Avx LP0805A1960AWTR
RF FILTER LOW PASS 1.96GHZ 0805
Electromechanical Filter Low Pass Filter
Low Pass Filter, 1960MHz, 4 Pin(s)