KYOCERA AVX LP0805A0811AWTR
LP Series 811 MHz 25 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet3 페이지10년 전
Datasheet3 페이지14년 전
Datasheet3 페이지18년 전
_legacy Avnet
설명
Electromechanical Filter 50Ohm