KYOCERA AVX LD125C105KAX2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1812
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetLD125C105KAX2A01K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
1812 50V X7R 1UF ±10%