KYOCERA AVX L0805150GESTR
General Purpose Inductor, 0.015uH, 2%, 1 Element, SMD, 0805
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetL0805150GESTR03K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
0805 RF IND 150NH 2% T/R
15NH 2% 450MHZ