KYOCERA AVX KAM15AL81H104KM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8L, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
TME
설명
0603 0.1UF 50V 10% X8L