KYOCERA AVX KAF32FR71E474KL
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
1210 0.47UF 25V 10% X7R