KYOCERA AVX KAF15AR71E473KM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.047uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
0603 47NF 25V 10% X7R