KYOCERA AVX FFB24I0755K--
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 7.5uF, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2001-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC4AEGBU4680A1XJ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 300V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 8uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC4ATGBW4680A3GJ
설명
CAP FILM 7.5UF 10% 400VDC RADIAL