KYOCERA AVX CX2016DB38400D0FLJCC
Crystal, Quartz, 38.4 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.4mm, 15 ppm, 8 pf, 10 ppm, CX2016DB
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet1 페이지14년 전
Datasheet0 페이지0년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-26.98%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Crystal 38.4MHz 8pF 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 38.4MHz Nom
Crystal Units | 3225 | 40MHz | 8pF | 10ppm | -30+85 | 15ppm | General
Fundamental Active RoHS Compliant 2016 Crystal 8pF 0.022 0.55mm -30C~85C 50Ohms
CTS Components402F4001XIAR
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components402F3841XIAR
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
설명
CX2016DB Series 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stabs) 8pF 60Ohm 4-Pin SMD Crystal
8pF ¡À10ppm ¡À15ppm 38.4MHz 60¦¸ 100¦ÌW 2mm*1.6mm*450¦Ìm
CX2016DB XTL 38.400MHZ 2.0X1.6