KYOCERA AVX CP0603A2442CSTR
Directional Coupler, 2400MHz Min, 2484MHz Max, 0.65dB Insertion Loss-Max
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
설명
COUPLER SIGNAL CONDITIONING 2442MHZ DIR
0603 2.4-2.484GHZ DIR COUPLER
2442MHZ 100V DIRECTIONAL