KYOCERA AVX AR211A101K4R
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
IHS
Datasheet9 페이지4년 전
Farnell
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.14%