KYOCERA AVX AR155A101K4R
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
IHS
Datasheet9 페이지4년 전
Farnell
element14 APAC
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.87%