KYOCERA AVX 18255C105KAT2A
1825 1 uF 50 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Newark
Farnell
Future Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-31.83%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC1825C105K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1uF X7R 10%