KYOCERA AVX 1210SC272MAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0027uF, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.12%