KYOCERA AVX 1206ZD475KAT2A
1206 4.7 uF 10 V ±10 % Tolerance X5R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
element14 APAC
Newark
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.23%