KYOCERA AVX 1206VC103KAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.04%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
250V 10nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS