KYOCERA AVX 1206GC102K4T2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1206
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TTI1206GC102K4T2A4,0004KTape & Reel
1d
TME1206GC102K4T2A04K
10h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2016-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
1000PF 2KV 10% 1206