KYOCERA AVX 12065C474KAT2A
50V 470nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
Newark
Farnell
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.13%