KYOCERA AVX 12063C106KAT2A
1206 Flexiterm 10UF Ceramic Multilayer Cap, 25V, +125C, X7R Dielectric, +/-10% SMD
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
HQonline
Upverter
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
-5.30%