KYOCERA AVX 12061C683KAT2A
1206 68 nF 100 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
Newark
element14 APAC
Amar Radio Corporation
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-80.41%