KYOCERA AVX 0805PC222KAT1A
0805 2.2 nF 250 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
element14 APAC
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-78.07%