KYOCERA AVX 08053L105K4T2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8L, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0805
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet3 페이지4년 전
Upverter
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
KC 1,0µF 0805 10% 25V X8L AECQ
0805 1UF 25V 10% X8L
1.0UF 25V 10% 0805