KYOCERA AVX 08053A471FAT2A
0805 470 pF 25 V ±1 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Upverter
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+245%