KYOCERA AVX 08052U1R9BAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.9pF C0G 0805 .1pF Tol
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.42%