KYOCERA AVX 08051U470JAT2A
Cap Ceramic 47pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet6 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.20
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC0805C470J1GACTU
Capacitor: ceramic; MLCC; 47pF; 100V; C0G; ±5%; SMD; 0805