KYOCERA AVX 08051C223J4T2A
0805 22 nF 100 V ±5 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Upverter
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.11%