KYOCERA AVX 06036C105MAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.85%