KYOCERA AVX 06033C474KAT2A
0603 470NF Ceramic Multilayer Capacitor, 25 VDC, +125DEGC, X7R Dielec, +/-10%
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
Newark
element14 APAC
Amar Radio Corporation
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-59.06%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
25V 470nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS