KYOCERA AVX 0402ZC151KAT2A
Cap Ceramic 150pF 10V X7R 10% SMD 0402 125°C Paper T/R
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.87%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2001-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC0402C151K8RACTU
SMD Comm X7R 0402 (1005Metric) ceramic capacitor 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm X7R ±10% 150pF
Yageo GroupC0402C151K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF X7R 0402 10%