Kycon SMPX-20LCC-P
Conn PLCC Socket SKT 20 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지9년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-54.47%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2009-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명