Kycon KUSBVX-AS1N-W30
30V(AC) Usb-a (usb Type-a) Usb 2.0 1 4 , 15.65MM*7.12MM
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지12년 전
Sager Electronics
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.53%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2009-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
USB Connector, 4 Contact(s), Female, Straight, Solder Terminal, Locking, Plug
USB Connector, USB Type A, USB 2.0, Receptacle, 4 Ways, Through Hole Mount, Right Angle
Amphenol Communications SolutionsUE27BC5413H
USB Connector, 4 Contact(s), Female, Right Angle, Solder Terminal, Locking, Receptacle
AmphenolUE27BC54100
설명