KOA Speer WU732BTTD51L0F
Res 0612 0.051 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.051ohm, 0.226V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
0612 WIDE CHIP 0.051R ±1% 1W