KOA Speer WU732B15TTDR100F
Res 0612 0.1 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+41.96%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
설명
Res, 0R1, 1.5W, 0612, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WU732B15TTDR100F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.1ohm, 0.3872V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Current Sense Resistors - SMD 0612 100M 1.5W 1% AEC-Q200 T&R