KOA Speer WU732B15TTD68L0F
Res 0612 0.068 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
3개월간의 트렌드:
-1.12%
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.068ohm, 0.319V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
0612 WIDE CHIP 0.068R ±1% 1.5W